Opravíme autá všetkých značiek

Rady motoristom

Nejde o pohodlie ale o zdravie - starajte sa o svoju klimatizáciu

Myslite na svoje zdravie a udržujte svoju klimatizáciu. Množstvo baktérii a plesní vo vašom vozidle zastaví len pravidelná údržba.

Čítať ďalej...

Ako jazdiť v noci bezpečnejšie?

Uistite sa, že vaše svetlá sú dobre nastavené. Ak si nie ste istí, že máte dobre nastavené svetlá, navštívte servis, alebo ak ste dostatočne technicky zruční, nastavte si svetlá sami. Taktiež sa pred jazdou v noci presvedčte, že sú všetky vaše svetlá funkčné.

Čítať ďalej...

Servis auta pred dovolenkou

Väčšina motoristov narába s autom ako s vlastným zdravím. Autoservis navštívia až vtedy, keď auto odmieta poslušnosť alebo sa srdce pod kapotou rozpadne. Našťastie auto je na rozdiel od zdravia nahraditeľné a vymeniteľné, zanedbaná prevencia však ide do peňazí a stojí nás zvýšenú nervozitu. Nehoviac o situácii, keď sa auto pokazí cestou na dovolenku.

Čítať ďalej...

Automatické prevodovky

Aj keď sa dnešné prevodovky tvária a výrobcovia automobilov tiež , že sa o ne netreba vôbec starať nie je to celkom tak. To je len dôsledok dnešného trendu znižovania servisných intervalov servisu a údržby. Automobil by mal fungovať 4-5 rokov a cca 140tis km v pohode s nízkymi servisnými nákladmi.

Čítať ďalej...

GDPR - Ochrana osobných údajov

Dokument GDPR

 A-1 s.r.o.

adobe PDF 

 

Kde nás nájdete

Nájdete nás v bývalom areáli ZVT, Zvolenská cesta 5871, 974 05 Banská Bystrica.  Mapu vo väčšom rozmere nájdete na stránke kontakty

facebook

Spoľahlivý autoservis v Banskej Bystrici