Opravíme autá všetkých značiek

Myslite na svoje zdravie a udržujte svoju klimatizáciu. Množstvo baktérii a plesní vo vašom vozidle zastaví len pravidelná údržba.

Väčšina motoristov narába s autom ako s vlastným zdravím. Autoservis navštívia až vtedy, keď auto odmieta poslušnosť alebo sa srdce pod kapotou rozpadne. Našťastie auto je na rozdiel od zdravia nahraditeľné a vymeniteľné, zanedbaná prevencia však ide do peňazí a stojí nás zvýšenú nervozitu. Nehoviac o situácii, keď sa auto pokazí cestou na dovolenku.

Uistite sa, že vaše svetlá sú dobre nastavené. Ak si nie ste istí, že máte dobre nastavené svetlá, navštívte servis, alebo ak ste dostatočne technicky zruční, nastavte si svetlá sami. Taktiež sa pred jazdou v noci presvedčte, že sú všetky vaše svetlá funkčné.

Aj keď sa dnešné prevodovky tvária a výrobcovia automobilov tiež, že sa o ne netreba vôbec starať nie je to celkom tak. To je len dôsledok dnešného trendu znižovania servisných intervalov servisu a údržby. Automobil by mal fungovať 4-5 rokov a cca 140tis km v pohode s nízkymi servisnými nákladmi.

Ak máte vozidlo s dvojhmotným zotrvačníkom (po roku 2002 a vyššie) nenechávajte, ak parkujete z kopca, alebo do kopca, zaradenú rýchlosť bez ručnej brzdy. Uvoľnenie zotrvačníka prebieha takto: zaparkujete a stojíte na brzde a spojke, motor beží, zatiahnite ručnú brzdu, vypnite motor, pustite nožnú brzdu a až na koniec spojku.

GDPR - Ochrana osobných údajov

Dokument GDPR

 A-1 s.r.o.

adobe PDF 

Kde nás nájdete

Nájdete nás v bývalom areáli ZVT, Zvolenská cesta 5871, 974 05 Banská Bystrica.  Mapu vo väčšom rozmere nájdete na stránke kontakty

facebook

Spoľahlivý autoservis v Banskej Bystrici