Autoservis A1

Vaše auto - naša starosť

Ponúkame alternatívu voči veľkým autoservisom, najmä svojou pružnosťou, prístupom k svojim zákazníkom, zaujímavými cenami a orientáciou na opravy viacerých značiek automobilov, pri dodržiavaní štandardov a kvality opráv. Pre každého jednotlivca alebo aj organizáciu nájdeme optimálne finančné riešenie pri dodržaní vysokej kvality práce.

Servis firemných vozidiel - znížime vaše náklady

Vozový parkVozový park vašej firmy je výrobný prostriedok, nástroj prostredníctvom ktorého zamestnanci plnia svoje pracovné úlohy a prinášajú firme zisk. Ako každý výrobný prostriedok musí byť v 100%-nom technickom stave a je len na vás či zamestnáte ďalších pracovníkov, čo predstavuje ďalšie náklady alebo ich servis zveríte do rúk autoservisu.

Sme pripravení presvedčiť aj vás, že kvalitné služby autoservisu nemusia byť vysoké. Dokážeme sa spoľahlivo postarať o vozový park vašej firmy a pritom udržať náklady „na uzde”. Vysoká kvalita našich služieb garantujeme a profesionálny prístup budú ďalším benefitom, ktorý určite oceníte.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku, radi vás presvedčíme!

GDPR - Ochrana osobných údajov

Akcie a novinky

A je tu čas prezúvania pneumatík!

Využite first moment ponuku aj s možnosťou sezónneho uskladnenia kolies a prezúvajte v autoservise A1 v Banskej Bystrici. Za vynikajúcu cenu si tu môžete svoje kolesá nechať aj kompletne vymeniť! Nenechávajte si prezutie pneumatík na poslednú chvíľu a využite najlepšiu ponuku v Banskej Bystrici. Prezujeme vaše auto už za 18,- Eur zatiaľ čo vy budete pohodlne oddychovať v sedačke, piť voňavú kávu a relaxovať pri veľkej LCD TV.

Čítať ďalej...

Nahradné vozidlo

Nový prírastok do nášho vozového parku. Radi Vás v ňom odvezieme do práce alebo domov v prípade, že Vaše vozidlo zostane u nás alebo zapožičiame ako náhradné vozidlo.

Dokument GDPR

 A-1 s.r.o.

adobe PDF 

Kde nás nájdete

Nájdete nás v bývalom areáli ZVT, Zvolenská cesta 5871, 974 05 Banská Bystrica.  Mapu vo väčšom rozmere nájdete na stránke kontakty

facebook

Spoľahlivý autoservis v Banskej Bystrici